Blog - PendAR augmented reality solutions
اپلیکیشن واقعیت افزوده دنا
۳۱ فروردین

اپلیکیشن واقعیت افزوده دنا

شرکت واقعیت افزوده پندار در ادامه همکاری های خود با گروه صنعتی ایران خودرو اقدام به طراحی و ساخت اپلیکیشن واقعیت افزوده دنا که یکی از منحصر بفردترین اپلیکیشن های واقعیت افزوده می باشد کرده است. در این اپلیکیشن کاربران قادر خواهند بود تمامی نمای خودروی دنا را مشاهده کرده و رنگ های مختلف این خودرو را در نمای واقعیت افزوده مشاهده نمایند. علاوه بر این امکانات کاربران می توانند نمای داخلی خودرو را نیز در محیط واقعیت مجازی دیده و خود را داخل خودرو حس کنند. ویژگی منحصر بفرد این اپلیکیشن بازی خودروی دنا است که در آن کاربران می توانند در محیط خود با خودروی دنا رانندگی کرده و بر اساس معیارهای تعیین شده در اپلیکیشن بازی کنند.

اپلیکیشن دنا را می توانید برای دستگاه های اندروید و iOS از لینک های زیر دانلود نمایید:
نسخه اندروید : لینک دانلود
لینک اپل : لینک دانلود
دانلود پترن :  لینک دانلود

واقعیت افزوده برای همه
۱۷ اسفند

واقعیت افزوده برای همه

چند ماه پیش اولین پلتفرم واقعیت افزوده ایران “پندار+” رونمایی شد. با توجه به نو بودن فناوری واقعیت افزوده یا Augmented Reality و عدم آشنایی خیلی از افراد از امروز قابلیت تست رایگان برای پندار+ فراهم شده. همه کاربران میتوانند بصورت کاملا رایگان تجربه های واقعیت افزوده خودشان را بسازند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت pendar.plus مراجعه نمایید.

پندار پلاس – اپلیکیشن جامع واقعیت افزوده
۰۲ آذر

پندار پلاس – اپلیکیشن جامع واقعیت افزوده

پندار پلاس, اپلیکیشن جامع واقعیت افزوده ایران با شعار “چشم سوم ایرانیان است.” هدف این اپلیکیشن کاهش هزینه ها و همچنین ارائه خدمات واقعیت افزوده به همگان بدون نیاز به دانش برنامه نویسی است . برای اطلاعات بیشتر در خصوص سامانه پندار+ به وبسایت pendar.plus مراجعه نمایید.

مطلب پلاس – اپلیکیشن واقعیت افزوده جامع مطبوعات
۲۰ تیر

مطلب پلاس – اپلیکیشن واقعیت افزوده جامع مطبوعات

شرکت واقعیت افزوده پندار بعنوان اولین و بزرگترین تولید کننده واقعیت افزوده در ایران، با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش سرعت دسترسی به اینترنت در گوشی های همراه، زمینه را برای ایجاد نرم افزار واقعیت افزوده جامع مطبوعات مساعد دیده و آن را تولید نموده است.
Read more »

واقعیت افزوده روزنامه جام جم
۰۴ اسفند

واقعیت افزوده روزنامه جام جم

شرکت واقعیت افزوده پندار این اپلیکیشن را به سفارش موسسه فرهنگی مطبوعاتی جام جم طرای و پیاده سازی کرده است. از طریق این اپلیکشین خوانندگان این مجموعه نشریات می توانند برخی از مطالب روزنامه و یا مجله های جام جم را به صورت واقعیت افزوده مشاهده نمایند

Read more »