واقعیت افزوده روزنامه جام جم - شرکت واقعیت افزوده پندار
واقعیت افزوده روزنامه جام جم
۰۴ اسفند

واقعیت افزوده روزنامه جام جم

شرکت واقعیت افزوده پندار این اپلیکیشن را به سفارش موسسه فرهنگی مطبوعاتی جام جم طرای و پیاده سازی کرده است. از طریق این اپلیکشین خوانندگان این مجموعه نشریات می توانند برخی از مطالب روزنامه و یا مجله های جام جم را به صورت واقعیت افزوده مشاهده نمایند

به دنیای آینده خوش آمدید

روزنامه جام جم به عنوان پرتیراژترین روزنامه کشور قصد دارد با واقعیتی افزون بر رسانه چاپی شما مخاطبان و همراهان خود را به دیدن و شنیدن روزنامه خواندنی دعوت کند.

حتما بارها برای شما مخاطبان نیز پیش آمده که حین خواندن روزنامه بسیار علاقه مند بودید تا فیلم مطلب را نیز مشاهده کنید یا در حال خواندن مطلب فوتبالی دوست داشته اید تا خلاصه ای از بازی یا حداقل گل های بازی را تماشا کنید. پس از راه اندازی ده وبسایت جذاب و نرم افزار تلفن همراه، روزنامه جام جم از این پس با نرم افزار «واقعیت افزوده» درخدمت شما مخاطبان است. خوانندگان محترم روزنامه از امروز می توانند نسخه آزمایشی نرم افزار «واقعیت افزوده» جام جم را با اسکن QR نرم افزار توسط نرم افزارهای اسکن QR همچون QR Droid و QR Code از اینجا دانلود و نصب کنند.

برای آگاهی شما مخاطبان ارجمند از این پس مطالبی که واقعیت افزوده داشته باشد با آیکن  نمایش داده خواهد شد تا شما بتوانید با اجرای نرم افزار و قراردادن آن در مقابل مطالبی با آیکن  از محتویات واقعیت افزوده ای چون فیلم، صدا و عکس بهره مند شوید.

در عصر جدید استفاده از اینترنت به وسیله راه اندازی نسل های سوم و چهارم اینترنت تلفن همراه که همگی در راستای ارائه پهنای باند بیشتر به مخاطبان برای مشاهده فیلم ،صدا و عکس است، روزنامه جام جم نیز مطالب خواندنی خود را با فیلم، صدا و عکس در اختیار مخاطبان قرار می دهد تا آنان روزنامه را بخوانند، ببینند و بشنوند.

برای آگاهی شما مخاطبان ارجمند روزنامه با نحوه استفاده از نرم افزار، راهنمایی در درون نرم افزار گنجانده شده است که با اولین اجرا می توانید آن را ملاحظه و از نرم افزار استفاده کنید.