مراسم رونمایی از اپلیکیشن پندار پلاس - شرکت واقعیت افزوده پندار
مراسم رونمایی از اپلیکیشن پندار پلاس
۲۳ دی

مراسم رونمایی از اپلیکیشن پندار پلاس

مراسم رونمایی از اپلیکیشن پندار پلاس دیروز، ۲۲ دی ماه ۱۳۹۴ در هتل اسپیناس تهران و با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

در آغز مراسم سید مجتبی طباطبایی، مدیر عامل شرکت واقعیت افزوده پندار روی سن آمد و توضیحات کوتاهی در مورد اصطلاح واقعیت افزوده (Augmented Reality) و پروژه های انجام گرفته شرکت در این زمینه ارائه نمود. وی ضمن معرفی اپلیکیشن پندار پلاس گفت: «هدف از ارائه این برنامه این است تا به عنوان مرکز جامعی برای تجارب واقعیت افزوده ایران عمل کند، چون پیش از این اپلیکیشن تجارب واقعیت افزوده در بیشتر اوقات به‌سختی صورت می‌گرفت. هزینه واقعیت افزوده چه در ایران و چه در خارج از کشور گران تمام می‌شود، اما حداقل با پندار پلاس هم برای تولید کننده و هم برای استفاده‌ کننده برای دانلود و نصب برنامه هزینه‌ها کاهش می‌یابد.

site1

وی ضمن اشاره به اینکه واقعیت افزوده می‌تواند درآمدزایی خوبی داشته باشد گفت به عنوان مثال پیش‌بینی می‌شود تا در سال ۲۰۲۰ میلادی بیش از ۱۲۰ میلیارد دلار درآمد داشته باشد. بنابر گفته مجتبی طباطبایی، تیم واقعیت افزوده پندار بیش از دو سال مشغول توسعه اپلیکیشن پندار پلاس بوده که به دلیل کُندی و محدودیت پهنای باند اینترنت کشور، انتشار آن تا امروز به طول انجامیده است.

site2

از ویژگی‌های مهم پندار+ این است که افراد حقیقی یا کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ می‌توانند با مبلغی بسیار کمتر و بدون نیاز به فرد سومی تجربه‌های واقعیت افزوده تولید کنند. این سامانه با سیستم مدیریت محتوای خود می‌تواند به هر فردی که در این سیستم ثبت‌نام کرده، بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی سرویس واقعیت افزوده ارائه دهد. کاربران نیز لازم نیست اپلیکیشن‌های مختلف را برای واقعیت افزوده‌های متعدد دانلود نمایند، بلکه می‌توانند تنها با نصب پندار+ به همه تجربیات واقعیت افزوده دسترسی پیدا کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اختصاصی www.pendar.plus اپلیکیشن مراجعه نمایید